SV_ napisał(a):

Powiedz to bucu kobietom i dzieciom spalowanym przez policję i kolesiowi zakatowanemu do nieprzytomnosci przez psy ktore nie pozwolily mu udzielic pomocy medycznej.
Wielu Wiślaków tam wczoraj było.
|
Jak czyjas kobieta czy dziecko zostalo spalowane to niestety ale pretensje ten ktos moze miec tylko do siebie.
Trzeba byc niespelna rozumu zeby zapewniac swojej rodzince takie atrakcje w wakacje - wiadomo chyba jakie
są realia, no chyba, ze ktos sie zaczal interesowac pilka w czasie euro.
Przeciez tak samo jest chocby na lidze: inaczej wyglada wyjazd do Gdanska, a inaczej do Poznania.
Tak samo inaczej wyglada wyjazd gdzies na zachod, a inaczej do Czarnogory.
Podobnie jak nie jezdzi sie na urlop do Afganistanu.
Takie są realia.
U nas tez oberwali jacys Bogu ducha winni ruscy, robilismy jakies dymy na Litwie wiec mamy opinie jaka mamy
i nie ma sensu sie z obrazac z tego powodu, ze ktos nas nie lubi.