Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7463
Stary 19.07.2012, 09:17
Wiem, że ten frajer nie zasługuje na wspomnienie, ale w Lechii przecież jeszcze pogra. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

http://futbol.org.pl/news,27786.html
Odpowiedz cytując