Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 19.07.2012, 08:44
63624 napisał(a):Wyświetl post
Z innej beczki, straszne wieści dochodzą z Podgoricy jeśli chodzi o otoczkę meczu. Jakieś ganianki, pobicia, jeden z naszych kibiców leży podobno w szpitalu w stanie krytycznym. Swoje dorzuciła też miejscowa psiarnia, która pałowała podobno nawet dzieci. Okradziono nasz zespół, nawet rzecznik oberwał. Bałkański kocioł. Ciekawe jak tam we wrześniu z reprezentacją będzie od strony kibicowskiej.
Bedzie tak samo z tym, że na wiekszą skalę czyli wiecej, agresywniejszych miejscowych i policji.
W całej Europie juz wiedzą, że rząd w Warszawie nie będzie interweniował nawet gdyby zatłuczono 5 i aresztowano 150 kibiców. W minionych latach dostali czytelny przekaz, że wręcz Tusk i jego ekipa byłaby niezmiernie zadowolona gdyby tak się stało. Dlatego mają wolne ręce i robia co chcą.
Odpowiedz cytując