Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21637
Stary 19.07.2012, 08:37
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dlatego to państwo w państwie nie interesuje się na co idzie jego kasa ? Nie obraż się ale logiki w tym nie ma żadnej, w tym oc napisałeś. To co napisałeś jest oczywiste i wiadome, ale czemu Gazprom się nie interesuje gotówką, która przelewa to już nie napisałes.
Były kanclerz Schroeder jest od dawna kibicem Schalke. Jako kanclerz zrobił z ruskimi deal na miliardy euro. Zgodził sie na rurę i jej współfinansowanie. Za to Gazprom dał mu etat i obiecał przelewac określone pieniadze do jego ukochanego klubu.

A tu mozna poczytać o tym biznesmenie, który interesuje sie Lechią. Naprawdę trzeba się czasami zastanowić komu się chce odddać :
http://www.rumafia.com/person.php?id=204
Odpowiedz cytując