Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21633
Stary 19.07.2012, 08:19
Wedle tego co podają media Król wstrzymał wypłate za licencję. Jeżeli ma lepszych prawników niz my to zaplaci karę umowną mniejszą niż wynosi koszt licencji . Jest też mozliwośc odstapienia od umowy jeżeli sprzedający zataił ważne informacje a taką może być zakaz handlowania licencjami.
Odpowiedz cytując