Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21631
Stary 19.07.2012, 01:35
UEFA nie dopuści do tego!!! W 2009 zmieniły się przepisy zatem nie ma możliwości aby nowy twór zagrał w Ekstraklasie.
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1..._Polonii_.html

Dariook. Ale papiery zostały podpisane więc tak czy tak Król MUSI! zapłacić.
I jeżeli nie pozwolą to Król zadecyduje czy Polonia przystąpi do ekstraklasy czy rzuci to wszystko (ale straci wówczas kilka mln). Ale może woli stracić niż się z Polonią bawić.
Ostatnio edytowane przez Jose : 19.07.2012 o godz. 04:29.
Odpowiedz cytując