UEFA nie dopuści do tego!!! W 2009 zmieniły się przepisy zatem nie ma możliwości aby nowy twór zagrał w Ekstraklasie.
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1..._Polonii_.html
Dariook. Ale papiery zostały podpisane więc tak czy tak Król MUSI! zapłacić.
I jeżeli nie pozwolą to Król zadecyduje czy Polonia przystąpi do ekstraklasy czy rzuci to wszystko (ale straci wówczas kilka mln). Ale może woli stracić niż się z Polonią bawić.