Już nie demonizujcie. Jeśli nie dojdzie do tranzakcji to do rozgrywek przystąpi Polonia, sam tak powiedział JW
Cytat:
|
Takie sprawy wymagają dyplomacji i dyskrecji. Na dziś sytuacja wygląda tak, że Polonia nadal należy do mnie, piłkarze trenują i jeżeli nic się nie zmieni, to drużyna normalnie przystąpi do rozgrywek Ekstraklasy. Od rozmów do podpisania stosownych dokumentów jest daleka droga - mówi Wojciechowski i dodaje jednocześnie, że potencjanych inwestorów zainteresowanych zakupieniem akcji warszawskiego klubu jest więcej.
|
Tak na chłopski rozum, jeśli by JW wycofał sie z Ekstraklasy to stracił by jedyną wartościową kartę przetargową - Licencję. Debilem biznesowym nie jest dlatego taki ruch nie wchodzi w rachubę. Już to widzę jak zamyka kram i wypłaca wszystkim kontrakty. Oczywiście skończy się to wegetacją ligową i ofertami last minute lecz chyba wiadomo że lepszy rydz niż nic a licencję i tak za rok może sprzedać, pod warunkiem że murzyny się utrzymają.
On klub może sprzedać ale wcale nie jest powiedziane że musi. Zawsze może iść za przykładem i zatrudnić drugiego Bednarza. On mu wszystko tak pięknie zbilansuje że nawet sami kibice uwierzą w walkę o puchary.