Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5108
Stary 18.07.2012, 23:22
Skoro jesteśmy przy obrońcach - z opisu meczu wynika, że na prawej obronie Kolanko radził sobie całkiem nieźle. Cytuję:
"Cała akcja poszła prawą stroną, gdzie Kolanko zagrał do Kirma, który z kolei zagrał w pole karne, gdzie Kamiński stał na spalonym"
"Z wolnego zagrywa Kirm. Czesi wybijają piłkę, ale dopada do niej Kolanko, jednak strzela niecelnie"
"Loucka wpada w pole karne i gdyby nie Kolanko Kocoń mógłby mieć problemy z wybronieniem strzału"
"Kolanko dobrze w defensywie. Nabił przeciwnika i dzięki temu mamy aut dla Wisły"
"Ten drugi na chwilę ucieka Kolance, ale młody obrońca nieustępliwie walczy, dzięki czemu dogonił rywala, delikatnie wytrącił go z równowagi, przez co strzał Czecha był niecelny"
Chłopak ma 17 lat. Moim zdaniem jako rezerwowy prawy obrońca - mógłby zagrać w paru meczach - choćby to były tylko pierwsze fazy PP, czy ew. dawać zmiany w meczach, w których wygrywamy( tak, wiem, że w przypadku Naszego Klubu nie jest to nigdy pewne . Niech się przyzwyczaja, a będziemy mieli z niego pociechę
Odpowiedz cytując