riv napisał(a):

Jest Czekaj - wolałbym za niego Bunoze oglądać jako 3 stopera ale jeśli ten obstawia lewą obronę...
Z tego co słyszałem, to na Jaliensa Probierz jest wkur*iony bo gra na alibi i ma on wchodzić, gdy już zupełnie nie ma kogo wpuścić.
|
po filmie na skwk widac raczej , że mają stosunki kumpelskie i na pewno nie jest na niego obrazony
