|
Jeżeli rzeczywiście się wycofa to witamy ponownie sąsiadke w ekstraklasie ..bo ŁKS na pewno nie dostanie licencji. Moim zdaniem w takim wypadku w Ekstraklasie powinien zagrac Zawisza jako najwyżej sklasyfikowana drużyna 1 ligi,no ale to tylko moje zdanie a nie dziadków z PZPNu..
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 18.07.2012 o godz. 23:04.
|