Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14296
Stary 18.07.2012, 22:45
Ja bym z miejsca brał Wszołka.On narazie taki zawodnik bardziej na zmiany , na podmęczonego ale robił widoczną różnice, zapieprzal szkrzydlem dorzucał no takiego kogoś tu trzeba A Przyrowski po co on nam majac Pareike i Miskiewicza ?
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...

Jebać przerzutów !!
Odpowiedz cytując