Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
14296
18.07.2012, 22:45
Ja bym z miejsca brał Wszołka.On narazie taki zawodnik bardziej na zmiany , na podmęczonego ale robił widoczną różnice, zapieprzal szkrzydlem dorzucał no takiego kogoś tu trzeba
A Przyrowski po co on nam majac Pareike i Miskiewicza ?
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !!
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91