Ci z Pogoricy zwlaszcza ten z 10 i inny z 20 calkiem ,calkiem wymienil bym sie z nimi za Kirma
Z taka obrona ,i statecznym przodem to nic dobrego Slaskowi nie wroze,skonczy sie na nastepnej rundzie....
p.s jutro nie ma chyba zadnej transmisji innych druzyn,ztego co widze w tv.
