Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.07.2012, 22:36
Ci z Pogoricy zwlaszcza ten z 10 i inny z 20 calkiem ,calkiem wymienil bym sie z nimi za Kirma

Z taka obrona ,i statecznym przodem to nic dobrego Slaskowi nie wroze,skonczy sie na nastepnej rundzie....

p.s jutro nie ma chyba zadnej transmisji innych druzyn,ztego co widze w tv.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując