Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58264
Stary 18.07.2012, 21:31
Kazdy zarabia tyle ile mu zostało oferowane . Obie zainteresowane strony doszly do porozumienia wiec w czym problem? Dawali to brali, dlatego piłkarze są najmniej winni tego ile zarabiaja.
Inna sprawa, czy na tyle zasługują ?
Odpowiedz cytując