Jose napisał(a):

Niestety ale Craxa zostaje!!! Miasto i PZPN ugną się kibicom pod naciskiem oraz słynnych i znanych osób przeciwstawiających sie. Moze i Król się rozeznał i miał zgodę miasta i PZPN ale teraz po tym co się dzieje i planowanych protestach nie wierzę, że nowy twór zagra. Miasto i PZPN ugną się. Może jeszcze pan Profesor będzie zabiegał aby PZPN nie wydał zgody na ten twór.
Czy nad tą Craxą jacyś święci czuwają?
|
Wez napisz jeszcze petycje.
Ps: Nie ma takiego tworu jak craxa...są pejsy, parchaci, judasze itp!