Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21626
Stary 18.07.2012, 21:16
Jose napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale Craxa zostaje!!! Miasto i PZPN ugną się kibicom pod naciskiem oraz słynnych i znanych osób przeciwstawiających sie. Moze i Król się rozeznał i miał zgodę miasta i PZPN ale teraz po tym co się dzieje i planowanych protestach nie wierzę, że nowy twór zagra. Miasto i PZPN ugną się. Może jeszcze pan Profesor będzie zabiegał aby PZPN nie wydał zgody na ten twór.
Czy nad tą Craxą jacyś święci czuwają?
Wez napisz jeszcze petycje.

Ps: Nie ma takiego tworu jak craxa...są pejsy, parchaci, judasze itp!
Odpowiedz cytując