Gwiaździsty napisał(a):

Ty tak na poważnie ? Nie wiesz dlaczego tak jest ? No to Ci podsunę : Kanclerz Schroeder, wielka rura po dnie Bałtyku okrążająca Polskę, etat kanclerza w Gazpromie, cele polityczno-biznesowe Putina, wyruchana Polska.
Skoro było z Schroederem teraz może być z Tuskiem. W obu przypadkach wyruchana może być Polska.
|
Dlatego to państwo w państwie nie interesuje się na co idzie jego kasa ? Nie obraż się ale logiki w tym nie ma żadnej, w tym oc napisałeś. To co napisałeś jest oczywiste i wiadome, ale czemu Gazprom się nie interesuje gotówką, która przelewa to już nie napisałes.
Racja w tym, że nikt z gości co mają obecnie klub w E-klasie nie poradzi sobie z budową ekipy regularnie grającej na jakims poziomie w Europie. To mogą być jednorazowe wyskoki, nic więcej. Tylko i wyłącznie mogą się kopać w lidze, wyżej nic nie ugrają. No ale to chyba nie wiadomo od dziś.