Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21625
Stary 18.07.2012, 20:01
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na poważnie ? Nie wiesz dlaczego tak jest ? No to Ci podsunę : Kanclerz Schroeder, wielka rura po dnie Bałtyku okrążająca Polskę, etat kanclerza w Gazpromie, cele polityczno-biznesowe Putina, wyruchana Polska.
Skoro było z Schroederem teraz może być z Tuskiem. W obu przypadkach wyruchana może być Polska.
Dlatego to państwo w państwie nie interesuje się na co idzie jego kasa ? Nie obraż się ale logiki w tym nie ma żadnej, w tym oc napisałeś. To co napisałeś jest oczywiste i wiadome, ale czemu Gazprom się nie interesuje gotówką, która przelewa to już nie napisałes.

Racja w tym, że nikt z gości co mają obecnie klub w E-klasie nie poradzi sobie z budową ekipy regularnie grającej na jakims poziomie w Europie. To mogą być jednorazowe wyskoki, nic więcej. Tylko i wyłącznie mogą się kopać w lidze, wyżej nic nie ugrają. No ale to chyba nie wiadomo od dziś.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując