|
Niestety ale Craxa zostaje!!! Miasto i PZPN ugną się kibicom pod naciskiem oraz słynnych i znanych osób przeciwstawiających sie. Moze i Król się rozeznał i miał zgodę miasta i PZPN ale teraz po tym co się dzieje i planowanych protestach nie wierzę, że nowy twór zagra. Miasto i PZPN ugną się. Może jeszcze pan Profesor będzie zabiegał aby PZPN nie wydał zgody na ten twór.
Czy nad tą Craxą jacyś święci czuwają?
Ostatnio edytowane przez Jose : 18.07.2012 o godz. 18:03.
|