|
Czekaj powinien pójść obowiazkowo w tym sezonie na wypożyczenie.
I tak musimy opłacać Jaliensa , więc na cholere na 5 stoperów grając tylko w lidze ( + max 3 spotkania PP ) .
Kontuzje się zdarzają i zdarzac będą , ale ryzyko że aż 4 z 5 stoperów pojdzie do lekarza są małe . A pozostanie Jovanovic na środek lub od biedy Uryga ( gdy obaj wyzdrowieją ) .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.07.2012 o godz. 17:30.
|