Arkas napisał(a):

|
Nie kupuję piw żeby mnie sponiewierały. Jeśli bym tym się kierował to kupowałbym harnasia mocnego.
|
Harnas Mocny jak na Stronga jest moim zdaniem OK,nie jest przede wszytskim taki słodki jak większośc mocnych piw , co nie zmienia faktu że cztery takie Harnasie i zapomina sie o wszelakich troskach....