Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58259
Stary 18.07.2012, 17:01
Przeczytaj co napisałeś i przemyśl to: Napisałeś że ten gruzin zarabia 250tyś euro miesięcznie(!)
Czyli około 1mln zł miesięcznie czyli 12mlnzł rocznie.... tak zarabiać u nas sie bedzie może za 20 lat
Edit; Tak wogóle cała polska piłka jest w d***ie. I to głębokiej. A Wisła ? Cóż, zobaczymy jak poukłada trener Probierz, czy sprawi że zespół bedzie kolektywem że każdy będzie walczył za każdego itd
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 18.07.2012 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując