|
Przeczytaj co napisałeś i przemyśl to: Napisałeś że ten gruzin zarabia 250tyś euro miesięcznie(!)
Czyli około 1mln zł miesięcznie czyli 12mlnzł rocznie.... tak zarabiać u nas sie bedzie może za 20 lat
Edit; Tak wogóle cała polska piłka jest w d***ie. I to głębokiej. A Wisła ? Cóż, zobaczymy jak poukłada trener Probierz, czy sprawi że zespół bedzie kolektywem że każdy będzie walczył za każdego itd
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 18.07.2012 o godz. 17:04.
|