Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
14294
18.07.2012, 15:12
pcbkl
napisał(a):
PIŁKARZE KTÓRZY JESZCZE SĄ W POLONI WARSZAWA i mozna ich wyciagnac tani
Sebastian Przyrowski-mozna pomysleć
Marcin Baszczyński-dla nas juz za stary
Tomasz Brzyski-nie potrzebny nam
Đorđe Čotra
-mozna pomysleć
Tomasz Jodłowiec
-No ja uważam,że pozbył by się Jalinsa i go wzioł
Adam Kokoszka
-Temu panu podziękujemy
Radek Mynář
-Za stary
Aleksandar Todorovski
-nie widze go u nas
Aviram Baruchyan
-nie widze go u nas
Adam Pazio
-nie widze go u nas
Łukasz Piątek
-nie widze go u nas
Dawid Weis
-nie widze go u nas
Paweł Wszołek
-można by bylo go spróbowac
Wladimer Dwaliszwili
-Snajper który moze okazac sie duzym wzmocnieniem ATAK GENKOW,DAWASZWILI,HONDURANIN,SIKORSKI,BOGUSKI JEST CZYM STRASZYĆ
Łukasz Teodorczyk
-MŁODY KUPIC I WYPORZYCZYĆ DO OGRANIA
lol
Przyrowski do przemyślenia
tyś widział jak "gra" ten pan czy znasz go tylko z nazwiska lub widzenia
Cotra do przemyślenia
przecież nazwanie go drewnem to obraza dla lasu ....
rany boskie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
emjot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emjot
Znajdź inne posty napisane przez emjot