Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14294
Stary 18.07.2012, 15:12
pcbkl napisał(a):Wyświetl post
PIŁKARZE KTÓRZY JESZCZE SĄ W POLONI WARSZAWA i mozna ich wyciagnac tani
Sebastian Przyrowski-mozna pomysleć
Marcin Baszczyński-dla nas juz za stary
Tomasz Brzyski-nie potrzebny nam
Đorđe Čotra-mozna pomysleć
Tomasz Jodłowiec-No ja uważam,że pozbył by się Jalinsa i go wzioł
Adam Kokoszka-Temu panu podziękujemy
Radek Mynář-Za stary
Aleksandar Todorovski-nie widze go u nas
Aviram Baruchyan-nie widze go u nas
Adam Pazio-nie widze go u nas
Łukasz Piątek-nie widze go u nas
Dawid Weis-nie widze go u nas
Paweł Wszołek-można by bylo go spróbowac
Wladimer Dwaliszwili-Snajper który moze okazac sie duzym wzmocnieniem ATAK GENKOW,DAWASZWILI,HONDURANIN,SIKORSKI,BOGUSKI JEST CZYM STRASZYĆ
Łukasz Teodorczyk-MŁODY KUPIC I WYPORZYCZYĆ DO OGRANIA
lol
Przyrowski do przemyślenia
tyś widział jak "gra" ten pan czy znasz go tylko z nazwiska lub widzenia

Cotra do przemyślenia przecież nazwanie go drewnem to obraza dla lasu ....
rany boskie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując