Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 18.07.2012, 14:35
Skrewdriver napisał(a):Wyświetl post
Darłówek jest klonem Wrocławskiego. To samo piwo warzone w Lwówku Śląskim,tyle że zmieniona nazwa na potrzeby innego regionu. Jest to lekkie piwo czyli dziesiątka a u nas naród nie nauczony jeszcze pić takich piw, no bo najważniejsze to ma mieć procenty i sponiewierać. Poza tym wszystkim jest to super piwko na lato, a chmielu to tam na bank jest więcej niż w rzeczonych wyżej Raciborzach
Nie kupuję piw żeby mnie sponiewierały. Jeśli bym tym się kierował to kupowałbym harnasia mocnego.
Wyraziłem swoje zdanie, że Darłówek jest totalnie bez smaku i nie czuć chmielu, mimo że ma normalną ilość %. Czy to klon Wrocławskiego? Wydaje mi się że Wrocławskie miało bardziej żywy kolor i w smaku lepsze.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując