Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14291
Stary 18.07.2012, 13:07
A ja będe powtarzał jak mantrę - Wszołek i Teodorczyk. Przy naszych skrzydłach Wszołek mógłby od razu być wzmocnieniem (a przynajmniej nie obniżać poziomu) pierwszej 11 a Teodorczyk wg mnie jest o wiele lepszy i bardziej perspektywiczny niż Sikorski i też do sprowadzenie za miedziaki bądź za darmo (wg transfermarkt skończył mu się kontrakt, ale jakoś nic nie mówią, że jest wolnym zawodnikiem)

Odpowiedz cytując