|
"Odpowiadając jeszcze raz na zapytania mailowe, komentarze, wpisy na forum: nie przeprowadzimy transmisji z meczów na Słowenii czy w Austrii. Powody oczywiste - kosztowałoby to gdzieś 3 razy więcej niż transmisja z Wielkopolski (a żeby mieć gwarancję łącza to mniej więcej 6 razy więcej). Dajemy 10% szans (a więc niewiele...) na transmisję meczu z Fenerbahce."
Cytat z facebook`a
|