Wyświetl pojedynczy post
FLPman
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5101
Stary 18.07.2012, 13:00
"Odpowiadając jeszcze raz na zapytania mailowe, komentarze, wpisy na forum: nie przeprowadzimy transmisji z meczów na Słowenii czy w Austrii. Powody oczywiste - kosztowałoby to gdzieś 3 razy więcej niż transmisja z Wielkopolski (a żeby mieć gwarancję łącza to mniej więcej 6 razy więcej). Dajemy 10% szans (a więc niewiele...) na transmisję meczu z Fenerbahce."

Cytat z facebook`a
Odpowiedz cytując