Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58256
Stary 18.07.2012, 12:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Zresztą skąd Cupiał wie, że by się wychowankowie na takie coś nie zgodzili ? Bo tak sprawę postawił, że on by może i bazę zbudował, ale go olewają te młode smarki i nie chcą się wiązać kontraktami.
Bo takie kontrakty są nielegalne? Kiedyś można było młodych Brożków podpisać na 10 lat z płacą na poziomie kilku tysięcy złotych (jeśli dobrze pamiętam oni mieli takie umowy), ale dziś to niewykonalne. Kilka lat temu przepisy się zmieniły i teraz coś takiego nie przejdzie.
Ostatnio edytowane przez jova : 18.07.2012 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując