tofik napisał(a):

|
Zresztą skąd Cupiał wie, że by się wychowankowie na takie coś nie zgodzili ? Bo tak sprawę postawił, że on by może i bazę zbudował, ale go olewają te młode smarki i nie chcą się wiązać kontraktami.
|
Bo takie kontrakty są nielegalne? Kiedyś można było młodych Brożków podpisać na 10 lat z płacą na poziomie kilku tysięcy złotych (jeśli dobrze pamiętam oni mieli takie umowy), ale dziś to niewykonalne. Kilka lat temu przepisy się zmieniły i teraz coś takiego nie przejdzie.