Szpen napisał(a):

Jak widać przez 15 lat nieźle się zakonspirował.
Warto dodać, że Lech był później (rok po) prezesem NIK i dalej Ministrem Sprawiedliwości. Choć NIK coś tam drukował za raporty, nie jest powiedziane, że nie mógł Lech tak kręcić, aby nic nie było.
|
Zakonspirował się lepiej niż myślisz (Telegraf, Pineiro czy "lojalka" to przy tym betka). Ponieważ widocznie niedoczytałeś rewelacji ze swojego linka dlatego zacytuje żebyś tym razem nie przeoczył:
"Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię" 
.
Ale uważaj sobie Szpeniu bo jak młodzieżówka się dowie że w swoim zapamiętaniu przy dyskredytacji JK korzystasz z pomocy "czarnosecinnych" to gotowi Cię wykluczyć z klanu a wtedy: żona do Biedronki, Ty do czyszczenia kibli i pozostanie tylko pytanie "Panie premierze: jak żyć?"

.
edycja:
I jeszcze do tych 3/4 małolatów odwiedzająych to forum: jeśli nie chcecie być tak obciachowi jak Szpenio to trzymajcie się od PO z daleka
