Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18336
Stary 18.07.2012, 12:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Jak widać przez 15 lat nieźle się zakonspirował.
Warto dodać, że Lech był później (rok po) prezesem NIK i dalej Ministrem Sprawiedliwości. Choć NIK coś tam drukował za raporty, nie jest powiedziane, że nie mógł Lech tak kręcić, aby nic nie było.
Zakonspirował się lepiej niż myślisz (Telegraf, Pineiro czy "lojalka" to przy tym betka). Ponieważ widocznie niedoczytałeś rewelacji ze swojego linka dlatego zacytuje żebyś tym razem nie przeoczył:
"Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię" .
Ale uważaj sobie Szpeniu bo jak młodzieżówka się dowie że w swoim zapamiętaniu przy dyskredytacji JK korzystasz z pomocy "czarnosecinnych" to gotowi Cię wykluczyć z klanu a wtedy: żona do Biedronki, Ty do czyszczenia kibli i pozostanie tylko pytanie "Panie premierze: jak żyć?" .
edycja:
I jeszcze do tych 3/4 małolatów odwiedzająych to forum: jeśli nie chcecie być tak obciachowi jak Szpenio to trzymajcie się od PO z daleka
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 18.07.2012 o godz. 13:12.