Maciuś napisał(a):

|
Niech mi ktos wyjasni czemu za kase z wypozyczenia Maleckiego nie zakontraktowalismy Dwaliszwilego?
|
Bo Dwaliszwilli zarabia 250 tys euro na miesiąc, a nasz pułap zarobkowy teraz to góra 8 tys zł a najlepiej 1800 brutto i umowa śmieciowa
