Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20673
Stary 18.07.2012, 11:00
pero napisał(a):Wyświetl post
to już są jakieś jaja

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...o_ile_nie.html
jęśli miasto chce znaleźć poważnego sponsora to musi zrobić porządną elewację oraz infrastrukturę wokół stadionu
Odpowiedz cytując