Elendil napisał(a):

|
Żeby zapełnić stadion, to nie milion plakatów i akcji, a gra taka jak za Kasperczaka przyniesie efekt. Ludzie chcą zobaczyć dobry futbol, są w stanie zapłacić kilka razy więcej za bilet, byle by grali tak, jak gra się na zachód od Polski. Bo jeśli mają oglądać kopaninę, to po prostu wybiorą kino, aqua park czy cokolwiek ciekawszego.
|
Albo zwyczajnie wolą się nie denerwować, choćby zamiast wizyty na meczu mieli dłubać w nosie. Niestety nie tak łatwo nauczyć grać w piłkę zwłaszcza kiedy samemu się nie potrafi.
Ceny są znośne, gdyby takie były w tamtym roku to pewnie średnia byłaby wyższa, niestety po ostatniej kompromitacji to i tak za dużo żeby ludzi przyciągnąć.