Szpen napisał(a):

|
Afery były, są i będą. W każdym środowisku.
|
Dokładnie. Tylko na litość dlaczego tzw. "taśmy Beger" były rzekomym dowodem na korupcję polityczną, a kupienie Arłukowicza z SLD "transferem politycznym"? To tylko jeden z dziesiątków przykładów, gdzie jeden obóz (obecnie rządzący + koncerny medialne) nie widzi równości tych zdarzeń i jedno nazywa skandalem, a drugie całkiem normalnym działaniem.