Maciuś napisał(a):

|
Niech mi ktos wyjasni czemu za kase z wypozyczenia Maleckiego nie zakontraktowalismy Dwaliszwilego?
|
Hanysokrawaciarz szuka teraz (albo i nie) LO..

Z przodu i w pomocy już mamy zajęte wszystkie etaty..
Co do ew. 2 graczy z Katowic - Ochalik i tak nic nie powie dopóki to nie będzie sfinalizowane na 100%.
Inna sprawa, że nie chce mi się wierzyć w taki układ.