Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58245
Stary 18.07.2012, 07:22
Nazwę tego tematu trzeba by zmienić, bo to co się dzieje ciężko nazwać polityką transferową. Jak sprzedamy Kirma albo Meliksona to wtedy MOŻE kogoś kupimy albo ktoś nam skapnie (=odpad piłkarski nigdzie nie mogacy się załapać). Ewentualnie jak nie będzie piłkarza na dana pozycję, poszukamy czy któryś z naszych grajków nie grał na niej przy trzepaku. Parodia, tak źle to chyba w erze Cupiała nie było.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując