Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58244
Stary 18.07.2012, 06:55
Z Dziennika Polskiego:

cytat:
Z Wisłą też się nikt nie kontaktował.
- Na razie nie ma żadnej oficjalnej oferty. Nie będziemy więc tego komentować - mówi rzecznik klubu Adrian Ochalik. Odnosi się też, do informacji o ewentualnym przejściu do Wisły dwóch piłkarzy z drużyny z Katowic.
- Kadra zespołu na najbliższy sezon była budowana w inny sposób. Chwilowo nie jesteśmy więc zainteresowani żadnym piłkarzem byłej Polonii - stwierdził.


http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...-na-wisle.html
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.07.2012 o godz. 08:19.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując