Z Dziennika Polskiego:
cytat:
Z Wisłą też się nikt nie kontaktował.
- Na razie nie ma żadnej oficjalnej oferty. Nie będziemy więc tego komentować - mówi rzecznik klubu Adrian Ochalik. Odnosi się też, do informacji o ewentualnym przejściu do Wisły dwóch piłkarzy z drużyny z Katowic.
- Kadra zespołu na najbliższy sezon była budowana w inny sposób. Chwilowo nie jesteśmy więc zainteresowani żadnym piłkarzem byłej Polonii - stwierdził.
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...-na-wisle.html
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.07.2012 o godz. 08:19.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|