Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
21611
18.07.2012, 03:20
Marszałek
Cytat:
a co złego w tym Drutexie? tak samo co zlego w Rosjanach?
Zydy? Bolszewiki? Masoni? Pedaly? Eee....
Marszalku, wanciak to czlowiek z pierwszej polowy XX wieku (mentalnie). Nie dziw sie tym slowom.
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90