Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21611
Stary 18.07.2012, 03:20
Marszałek
Cytat:
a co złego w tym Drutexie? tak samo co zlego w Rosjanach?
Zydy? Bolszewiki? Masoni? Pedaly? Eee....

Marszalku, wanciak to czlowiek z pierwszej polowy XX wieku (mentalnie). Nie dziw sie tym slowom.
Odpowiedz cytując