saklak1906 napisał(a):

|
Miasto im to na reke, PZPN wiadomo posmarujesz pojedziesz, w Poznaniu i Warszawie tez protestowali przed i po zakupie licencji?.l
|
No właśnie, jak tam u nich było, protestowali?
Pytam o Polonię, bo jakoś nigdy nie słyszało się o jakimś veto kibiców, choć prawdę mówiąc nie interesowałem się ichniejszym stosunkiem do fuzji z Groclinem. Rzeczywiście były jakieś głośne protesty i sprzeciwy KIBOLI?