Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21608
Stary 17.07.2012, 22:35
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Miasto im to na reke, PZPN wiadomo posmarujesz pojedziesz, w Poznaniu i Warszawie tez protestowali przed i po zakupie licencji?.l
No właśnie, jak tam u nich było, protestowali?
Pytam o Polonię, bo jakoś nigdy nie słyszało się o jakimś veto kibiców, choć prawdę mówiąc nie interesowałem się ichniejszym stosunkiem do fuzji z Groclinem. Rzeczywiście były jakieś głośne protesty i sprzeciwy KIBOLI?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując