|
Co do Lechii. Prezydent i reszta oponistów jakiś czas temu chciała wyrwać klub od Kuchara. Gdy w końcu on zmiękł pod naciskiem publicznym - fanów/media/długi za stadion/prezydent otp, pojawiło się kilka ofert.
Całe szczeście, że JW i Drutex szybko odpadli.
Rosjanie? No cóż.. Wiadomo, że nazwa odpycha, ale skok poziomu mógłby być olbrzymi.
Z mojego delikatnego źródełka wiem, że już przed euro zaczął się ten temat. Zresztą nie jest to tajemnicą, bo sam prezydent gdańska przyznał, że jest oferta od rosjan.
Ostatnio edytowane przez wanciak86 : 18.07.2012 o godz. 08:14.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|