Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14290
Stary 17.07.2012, 21:27
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Jodłowiec raczej zawita do Wrocławia gdzie w tym roku ma zawitać Liga Mistrzów i raczej to tylko kwestia 2 najbliższych meczów Śląska i Jodłowiec będzie miał okazje zadebiutować w LM Wszołek raczej zostanie w GKSie.A co do GieKSo Polo to krzyżówka GieKSy i Polonii Wa-wa rozważa grę przy Reymonta od nowego sezonu ciekawe co na to Probierz .Aczkolwiek ciekawe jakby doWisły zawitał duet z kwartetu Przyrowski ,Baszczyński,Jodłowiec,Dwaliszwili
Przyrowski? o..łeś? nigdy w życiu! Po co nam przyrosie w jego wykonaniu Wole już Miśkiewicza
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując