Jose napisał(a):

O tak! Wolałbym nawet Amicę out zamiast Cracovii.
Niestety do startu ligi będziemy żyli w niepewności czy Cracovia się utrzyma czy nie. Bo być może będą takie protesty kibiców, że nowy twór nie przystąpi do rozgrywek. Ale to by oznaczało, że Król wyrzucił w błoto kilka mln złotych. Ale póki co nie jest pewne czy DyskoPoloGKS przystąpi do rozgrywek bo i mogą być protesty kibiców i PZPN się może nie zgodzić i miasto może się nie zgodzić, które też jest w radzie nadzorczej i ma coś do powiedzenia.
|
Ty myslisz ze gosc ktory wyklada kilka baniek jest totalnym idiota?
Miasto im to na reke, PZPN wiadomo posmarujesz pojedziesz, w Poznaniu i Warszawie tez protestowali przed i po zakupie licencji?.
Gosc najpierw sprawdzil a potem kase wylozyl