|
Jodłowiec raczej zawita do Wrocławia gdzie w tym roku ma zawitać Liga Mistrzów i raczej to tylko kwestia 2 najbliższych meczów Śląska i Jodłowiec będzie miał okazje zadebiutować w LM Wszołek raczej zostanie w GKSie.A co do GieKSo Polo to krzyżówka GieKSy i Polonii Wa-wa rozważa grę przy Reymonta od nowego sezonu ciekawe co na to Probierz .Aczkolwiek ciekawe jakby doWisły zawitał duet z kwartetu Przyrowski ,Baszczyński,Jodłowiec,Dwaliszwili
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 17.07.2012 o godz. 21:20.
|