Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21603
Stary 17.07.2012, 20:25
Przebywa on jeszcze na ich forum ( ten sam avatar ). Myślę, że można już darować sobie temat klubu, którego nie ma w ekstraklasie.
Nadal nie rozumiem jak ten nowotwór ma zamiar funkcjonować. Większość zawodników z KSP już nie ma, dodatkowo to co wchodzi ze strony Gieksy jest zwyczajnie za słabe. Zobaczymy... Dla mnie to jakiś totalny mutant będzie.

Proponuje ciszę nad trumną...
ŚP Polonia Warszawa - Z wyrazami radości
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...31315919_n.jpg


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując