Przebywa on jeszcze na ich forum ( ten sam avatar ). Myślę, że można już darować sobie temat klubu, którego nie ma w ekstraklasie.
Nadal nie rozumiem jak ten nowotwór ma zamiar funkcjonować. Większość zawodników z KSP już nie ma, dodatkowo to co wchodzi ze strony Gieksy jest zwyczajnie za słabe. Zobaczymy... Dla mnie to jakiś totalny mutant będzie.
Proponuje ciszę nad trumną...
ŚP Polonia Warszawa - Z wyrazami radości
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...31315919_n.jpg