Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19408
Stary 17.07.2012, 20:24
Co jak co, ale nawet na polska lige to on jest tez za slaby, to taki rodzaj grajka jak z podworka, wysoki jak kolek, zero koordynacji i wchodzenie na raz...na podworku to dziala, ale juz w "zawodowstwie" nie bardzo.
Odpowiedz cytując