|
O tak! Wolałbym nawet Amicę out zamiast Cracovii.
Niestety do startu ligi będziemy żyli w niepewności czy Cracovia się utrzyma czy nie. Bo być może będą takie protesty kibiców, że nowy twór nie przystąpi do rozgrywek. Ale to by oznaczało, że Król wyrzucił w błoto kilka mln złotych. Ale póki co nie jest pewne czy DyskoPoloGKS przystąpi do rozgrywek bo i mogą być protesty kibiców i PZPN się może nie zgodzić i miasto może się nie zgodzić, które też jest w radzie nadzorczej i ma coś do powiedzenia.
Ostatnio edytowane przez Jose : 17.07.2012 o godz. 19:30.
|