A może wiedzieli, że po sezonie odejdzie, więc woleli postawić na kogoś, kto zostawał u nich na dłużej? Nie wiem, zbyt wielu meczy Ruchu nie oglądałem, ale jakoś zawsze miałem tyle farta, że trafiałem na te z Burligą. Z tego, co w nich pokazywał, na pewno nie wysnułbym wniosku, że "NIE JEST OBROŃCĄ".
Z tego, co widzę tutaj:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=9377&id_sezon=79
Rozegrał w e-klasie i PP więcej meczów nie tylko w pierwszej 11, ale w ogóle.