Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19406
Stary 17.07.2012, 17:26
A może wiedzieli, że po sezonie odejdzie, więc woleli postawić na kogoś, kto zostawał u nich na dłużej? Nie wiem, zbyt wielu meczy Ruchu nie oglądałem, ale jakoś zawsze miałem tyle farta, że trafiałem na te z Burligą. Z tego, co w nich pokazywał, na pewno nie wysnułbym wniosku, że "NIE JEST OBROŃCĄ".

Z tego, co widzę tutaj:

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=9377&id_sezon=79

Rozegrał w e-klasie i PP więcej meczów nie tylko w pierwszej 11, ale w ogóle.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując