Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21595
Stary 17.07.2012, 16:18
To mamy murowanego kandydata do spadku...mowie oczywiscie o DyskoPoloGKS. Kadra tragiczna(na 99% nikt z bylej Polonii nie zostanie, bo a) KP Katowice nie stac na placenie takich kontraktow b) watpliwe by ci pilkarze chcieli walczyc o utrzymanie w takiej czy innej pipidowie). A kopacze z pierwotnego skladu GKS'u, to totalne ogorki, ktore nie radzily sobie w I-szej lidze. Nie rozumiem tej fuzji, chyba ze poprostu ktos chce szybko sie nachapac z tytulu praw tv, bo zaraz tego tworu moze nie byc na futbolowej mapie Polski. W kazdym badz razie przykra sprawa.

A co do Lechii, to gdyby powazni Rosjanie przejeli polski klub, to moze w koncu mielibysmy u nas LM . MP mozna zdobyc przy niewielkich(biorac pod uwage mozliwosci tych panow) nakladach finansowych, a promocja siebie czy swojej firmy ogromna.
Odpowiedz cytując