Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19403
Stary 17.07.2012, 15:56
Problem z młodymi jest taki, że nie wiadomo do kiedy można mówić, że się jeszcze kształci, a kiedy już powinien być w pełni ukształtowanym graczem. Przecież niektórzy dalej mowią, że Czarek Wilk jest młody, a Brożek na zawsze będzie miał łatke polskiego młodego talentu. Niektórzy nawet Małeckiego dalej uznają za młodego, mimo, że ma już chyba 23-24 lata.
Na zachodzie często 20 latek już ma pewne miejsce w pierwszym składzie i gra jak równy z ludzmi z wieloletnim doświadzceniem. Wiadomo, że w Wiśle boją się stawiać na młodych bo boją sie o wyniki, ale tylko dając szanse młodym można ich w pełni ukształtować. W przeciwnym wypadku będziemy mieć kolejnego Bruda, który najpierw był za młody, a teraz już jest za stary by był sens go wpuszczać. Już się wiele nie rozwinie.

Dlatego Czekaj jest w idealnym wieku by przekonać do siebie ternera, jak nie teraz - to trzeba dać szansę kolejnym - np Nalepie, który jest rok młodszy.
To samo z Chrapkiem - to jest jego sezon, jak nie teraz to przyjda kolejni (chyba, że bedzie jeszcze wiekszy kryzys z kasa to wtedy nawet Kowalski chetnie wroci do Wisly).
Odpowiedz cytując