Szpen napisał(a):

jaki nokaut, Panowie? Przecież to oficjalne stanowisko prokuratury, a nie TVN czy moje.
Wiślaku, zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie stosujesz się do punktu 8 regulaminu PiS: "Jak się rzuci oszczerstwa czy głupotę, przez tydzień nie pojawiać się w mediach." Zobacz Jarka. Powiedział głupotę o Euro - zniknął. Powiedział o In-vitro - zniknął. Wróc do swojej książeczki z przykazaniami i posłuchaj głosu swoich kolegów - fachowców.
|
Kancelaria Prezydenta zgłosiła zapotrzebowanie do KPRM na przelot na trasie Warszawa-Smoleńsk-Warszawa. Nic nie wyznaczała .Organizacją lotu zajmuje sie KPRM i ona przez podległe urzędy wyznacza samoloty , decyduje o lądowaniach , trasach,zabezpieczeniach etc. To że prokuratura pisze ewidentne głupoty w sensie jest wiele błędów organizacyjnych ale nikt nie jest winny to nie znaczy że mamy przyjmowac to jako prawdę objawioną.