Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1565
Stary 17.07.2012, 13:49
nie kupisz nawet biletu bez KK nie mowiac o wejsciu na mecz..musisz wyrobic karte, bez tego ani rusz
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując