Kamyk napisał(a):

Czekaj to jest masakra. Jak można takie drewno trzymać jeszcze w klubie? Pan "rzut karny" to na prawdę jest porażka. Może tam jeden mecz dobry zagrał ale w piłkę trafić to już są problemy.
Chrapek jest bardzo ciekawy ale na oceny przyjdzie czas.
|
Na oceny Chrapka przyjdzie czas, ale Czekaja już osądziłeś? Warto zauważyć, że są rówieśnikami. Warto też zauważyć, że gra na środku obrony, to duża odpowiedzialność i wymaga lat nauki. Jak dziewiętnastoletniego Brożka trzymali w klubie, to też się temu dziwiłeś?
Jak masz więcej niż 20 lat, to daj sobie na wstrzymanie, bo podpuszczasz dzieciarnię (jak widać po postach wyżej) do robienia z siebie idiotów.