Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19399
Stary 17.07.2012, 12:32
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Czekaj to jest masakra. Jak można takie drewno trzymać jeszcze w klubie? Pan "rzut karny" to na prawdę jest porażka. Może tam jeden mecz dobry zagrał ale w piłkę trafić to już są problemy.
Chrapek jest bardzo ciekawy ale na oceny przyjdzie czas.
Na oceny Chrapka przyjdzie czas, ale Czekaja już osądziłeś? Warto zauważyć, że są rówieśnikami. Warto też zauważyć, że gra na środku obrony, to duża odpowiedzialność i wymaga lat nauki. Jak dziewiętnastoletniego Brożka trzymali w klubie, to też się temu dziwiłeś?

Jak masz więcej niż 20 lat, to daj sobie na wstrzymanie, bo podpuszczasz dzieciarnię (jak widać po postach wyżej) do robienia z siebie idiotów.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując