Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21587
Stary 17.07.2012, 11:29
arti napisał(a):Wyświetl post
Ale kto to i co to konkretnie? I ile ma kasy do włożenia/wyprania?
Nas też już kiedyś "kupował" Norylski Nikiel czy ktoś podobny...
Tego nie wiem, ale coś w tym musi być bo kilka tygodni temu prezydent Gdańska mówił, że ktoś z Rosji jest poważnie zainteresowany Lechią. Zobaczymy...
Odpowiedz cytując