Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czarny7777777
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
58241
17.07.2012, 10:51
SWEET_83
napisał(a):
Wydatki klubów Ekstraklasy na transfery* (sumy w euro):
2012-13: 1 500 000
2011-12: 7 450 000
2010-11: 18 677 500
2009-10: 5 960 000
2008-09: 10 967 500
2007-08: 6 883 500
2006-07: 5 980 500
2005-06: 7 675 750
2004-05: 2 446 500
2003-04: 1 695 000
Wydatki poszczególnych klubów Ekstraklasy na transfery* (sumy w euro):
GKS Bełchatów: 0
Górnik Zabrze: 270 000
Jagiellonia Białystok: 205 000
Korona Kielce: 0
Lech Poznań: 100 000
Lechia Gdańsk: 100 000
Legia Warszawa: 100 000
Piast Gliwice: 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 0
Pogoń Szczecin: 0
Polonia Warszawa: 0
Ruch Chorzów 300 000
Śląsk Wrocław: 0
Widzew Łódź: 25 000
Wisła Kraków: 100 000
Zagłębie Lubin: 300 000
statystyki mówią same za siebie. Bieda , bieda , bieda tak można podsumować to co dzieje się w tym oknie transferowej.
ciekawe czy kupno wszystkich zawodników przez gks z poloni mozna zaliczyć jako wydatki na transfery
a i jak to policzyć
czarny7777777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarny7777777
Znajdź inne posty napisane przez czarny7777777