Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21584
Stary 17.07.2012, 10:33
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nie przez kasę,a przez właściciela idiotę który zwalniał trenera po 4 meczach. Wprowadził w klubie może i stabilizację finansową ale na pewno nie wprowadził stabilizacji personalnej i profesjonalizmu. Polonię traktował jak zabawkę, jak mu się znudziła to sobie ją sprzedał jak sklep.
On tam wprowadził taką stabilizacje finansową, że każdy tam szedł z myślą, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć od niego, dlatego też pchali się tam tacy działacze i piłkarze, a nie inni.
Odpowiedz cytując