WISŁAZWE napisał(a):

|
Moim zdaniem nie przez kasę,a przez właściciela idiotę który zwalniał trenera po 4 meczach. Wprowadził w klubie może i stabilizację finansową ale na pewno nie wprowadził stabilizacji personalnej i profesjonalizmu. Polonię traktował jak zabawkę, jak mu się znudziła to sobie ją sprzedał jak sklep.
|
On tam wprowadził taką stabilizacje finansową, że każdy tam szedł z myślą, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć od niego, dlatego też pchali się tam tacy działacze i piłkarze, a nie inni.